Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube Zobacz w pełnym rozmiarze

Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube

Stan: (2 dostępnych)

1 190,00 zł

Suszenie owoców i warzyw jest skuteczną alternatywą dla mrożenia czy wekowania. Aby jednak Państwa owoce i warzywa, zachowały odpowiedni aromat utrzymując przy tym wszystkie wartości odżywcze, należy zainwestować w odpowiedni sprzęt – suszarkę do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube.


W suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube można suszyć niemal każdy rodzaj żywności. Najpowszechniej wykorzystywana jest przy suszeniu:

  • owoców – najczęściej za pomocą suszarki do warzyw i owoców L’EQUIP LD-9013 Qube suszy się banany, morele, śliwki, figi, maliny, jagody.W suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube bardzo dobrze suszy się żurawinę, która po wysuszeniu stanowi wysoce skondensowane źródło fitochemikaliów,
  • warzyw – najlepiej suszy się cebulę (także wcześniej smażoną), czosnek, koper, pietruszkę, szczypior czy seler. Dzięki suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube także doskonale wysuszą Państwo marchew, pasternak czy pomidory. Dzięki nim perfekcyjnie wzbogacą Państwo swoje potrawy,
  • grzybów – w suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube możliwe jest suszenie absolutnie wszystkich rodzajów grzybów,
  • nasiona – w suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube suszymy głównie nasiona do bakalii takie jak: pestki z dyni, jagody goi czy różnego rodzaju orzechy.


Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube doskonale sprawdza się także przy suszeniu mięsa i ryb. Dzięki odpowiednim procesom suszenia można uzyskać doskonale wysuszoną wołowinę, cielęcinę czy wszelkiego rodzaju ryby tłuste jak tuńczyk czy łosoś.


Suszarka do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube
 sterowana jest elektronicznie i może być różnorodnie zaprogramowana. Niezwykłą zaletąsuszarki do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube jest zastosowanie w niej bardzo wydajnego filtra powietrza. Dzięki niemu w obieg procesu suszenia trafia tylko odfiltrowane, zdrowe powietrze, dzięki któremu Państwa potrawy nie będą narażone na zanieczyszczenia chemiczne które mogą dostać się wraz z powietrzem.


Dzięki suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube Państwa owoce, warzywa, zioła czy grzyby zyskają niepowtarzalny aromat i nie stracą na swoim smaku. Wysuszone produkty na pewno nie stracą na swoich wartościach odżywczych i bez wątpienia okażą się doskonałym dodatkiem do zup, dań mięsnych, sałatek czy innych potraw.

Szczegółowa specyfikacja

Wymiary produktu: 440x315x375 mm
Opakowanie445x330x420 mm
Waga: 6,1 kg
Moc: 220V / 60Hz / 550W
Wyposażenie: 
tacek, flirt powietrza

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube

Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube

Najnowszy model koreańskiego producenta z elektronicznym sterowaniem procesem suszenia żywności. Ulepszona konstrukcja skraca czas suszenia o 30%.

Napisz swoją recenzję