LotusGrill® Zobacz w pełnym rozmiarze

LotusGrill®

Stan: (4 dostępnych)

699,00 zł

LotusGrill® to rewolucyjny grill na węgiel drzewny lub brykiety. Innowacyjna technologia, elegancja i multum atrakcyjnych cech sprawiają, że jest to najfajniejszy grill dostępny na rynku!

Grilluj wszędzie, gdzie tylko chcesz
LotusGrill® nie dymi i jest nieduży, dzięki czemu można go używać zarówno na działce czy w ogrodzie, jak i na tarasie, w altanie, a nawet na balkonie.

Gotowy do pracy w 3 minuty
Dzięki pomysłowej konstrukcji wymuszonego obiegu powietrza, węgiel błyskawicznie się rozgrzewa. Wystarczy użyć żelowej rozpałki, włączyć dmuchawę i po kilku minutach sprzęt jest gotowy do akcji. Nie musisz już czekać pół godziny, jak przy tradycyjnych grillach!

Zdrowsze grilowanie
Tłuszcz nie kapie na rozgrzany węgiel, który jest zamknięty w pojemniku, co zapobiega wytwarzaniu szkodliwych dla zdrowia substancji. Dodatkowo, dzięki możliwości regulacji temperatury, z LotusGrillem® łatwiej niedopuścić do przypalenia potraw.

Bezpieczeństwo użytkowania
LotusGrill® posiada specjalny koszyk, w którym zamykany jest węgiel. Nie wysypie się on nawet w przypadku przewrócenia urządzenia! Dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia też, że zewnętrzna powłoka grilla pozostaje cały czas chłodna, dzięki czemu można w każdej chwili przenieść LotusGrilla® w dowolne miejsce.

Łatwy montaż i czyszczenie
LotusGrill® w prosty sposób złożymy i rozłożymy. Ruszt i misa wewnętrzna wykonane są ze stali nierdzewnej i nadają się do mycia w zmywarce.

Eksperci już wybrali
W 2012 r. Lotus Grill otrzymał Złoty Medal w ramach Międzynarodowej Nagrody Fire&Food Barbecue. Jury złożone z wybitnych ekspertów branży kulinarnej, pod przewodnictwem Mistrza Świata w Grillowaniu Christopha Gollenza, stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem. Spośród wielu nowych modeli oraz akcesoriów, należało wybrać te, w który zastosowano najbardziej innowacyjne rozwiązania, choć brane pod uwagę były też elementy takie jak funkcjonalność oraz cena. Bezkonkurencyjny okazał się właśnie Lotus Grill dzięki niezwykle niskiemu zużyciu paliwa oraz możliwości wykorzystania go w pomieszczeniach.

Dane techniczne:
Średnica rusztu: 32 cm.
Waga: 3,7 kg.
Pojemnik na węgiel: ok. 250 g.
Materiał wykonania: stal, stal nierdzewna, plastik.
Baterie: 4x AA (w zestawie).

LotusGrill® sprzedawany jest z odpowiadającą kolorystycznie torbą.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

LotusGrill®

LotusGrill®

Po prostu najfajniejszy grill na świecie.

Napisz swoją recenzję